sobota, 21 lutego 2015

Szuka cię Policja? Napisz do nich na facebooku.

Dzień dobry! Dziś historia ze spokojnej i flegmatycznej Walii, w której poza tym, że nic się tam specjalnie nie dzieje, to czasem mają miejsce naprawdę dziwne zachowania.

Daily Mail
Mirror


                      "Super mądry" bandzior z Walii został zatrzymany przez Policję po tym jak sam skomentował post umieszczony na oficjalnym profilu lokalnej Policji na facebooku, że jest poszukiwany. 


                       Chyba śmiało można powiedzieć że Logan James został jednym z najgłupszych przestępców na Wyspach po swoim wybryku. Policjanci z Caerphilly musieli być w niezłym szoku gdy na rysopis poszukiwanego 19-latka odpowiedział... sam poszukiwany.         Logan trafił do aresztu w lipcu zeszłego roku za napad i posiadanie noża albo napad z nożem. (niezgodność źródeł). W trakcie trwania zwolnienia miał obowiązek stawiać się regularnie na komisariacie, jednak postanowił, iż potrzebuje pewnie więcej wolności i przestał zgłaszać się do aresztu. Właśnie dlatego Policjanci z Gwyn Police postanowili umieścić jego życiorys na oficjalnym fanpage, na który odpowiedział szydząc z Policji, że i tak go nie złapią,  niczym DiCaprio w filmie Spielberga "Catch Me If You Can"
Na szczęście finał ten historii zakończył się triumfem policjantów, a nie zbyt inteligentny delikwent został zatrzymany jeszcze tego samego dnia. Został skazany na 8 miesięcy za uszkodzenie ciała, awanturę i napaść posiadaniem noża.

Morał z tej historii jest, krótki i wszystkim dobrze znany,
nie komentuj postów Policji jak jesteś ścigany! :D


Not so clever now! On-the-run teenage thug taunted police with 'Catch Me If You Can' message on their own Facebook page after giving them slip - so they did. The Mirror

5 komentarzy:

 1. Ludzie naprawdę są głupi, aż humor mi się poprawił :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ahaha, chciał pokazać jaki on sprytny i wspaniały. no cóż, przynajmniej mamy ubaw a on ma to na własne życzenie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Mondry chłopak :D chciałabym zobaczyć minę policjanta, który jako pierwszy przeczytał jego komentarz, bo on już za pewne wiedział, jak trudno będzie go złapać po adresie IP :D

  OdpowiedzUsuń
 4. No to rzeczywiście niezła historia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem, o czym koleś myślał, gdy pisał komentarz pod zdjęciem, stał się ofiarą swojej głupoty :D Pewnie nie pierwszy i nie ostatni.

  OdpowiedzUsuń